O nás

Všetko začalo v roku 2012, keď sme kúpili naše prvé včelstvá. Začínali sme s 9 rodinami a postupne sa rozširovali. V súčasnosti máme 30 rodín včiel a v rozširovaní stále pokračujeme. Naše včelstvá sú umiestnené na okraji starobylého mesta Nitra, v obci Dolné Štitáre.

Cieľom našej práce je poskytnúť zákazníkom med najvyššej kvality, ktorý spĺňa všetky veterinárne predpisy. Naše medy pochádzajú výlučne zo slovenských lúk a lesov.Špecializujeme sa na jednodruhové medy, a to repkový, pastovaný, slnečnicový, kvetový, agátový, lesný a ak sa podarí aj medovicový. Snažíme sa, aby chuť a liečivé účinky našich medov boli čo najlepšie, preto poskytujeme okrem tradičných medov aj zázvorový, kakaový či škoricový med. Bola by chyba nevyskúšať ich jedinečnú chuť!

Z medu vyrábame aj rôzne včelie produkty. Zbierame obnožkový med či propolis, z ktorého vyrábame propolisovú tinktúru a masť. Z včelích produktov ďalej ponúkame včelí vosk, jed, peľ, rôzne tvarované mydlá či materskú kašičku.

V našom internetovom obchode má široké zastúpenie aj medová kozmetika. Medová kozmetika BIONE COSMETICS je šetrná ako k užívateľom, tak aj k prírode. Z kozmetiky sú odstránené všetky všeobecne nežiaduce zložky, ktoré pôsobia nepriaznivo k pokožke. Produkty obsahujú prídavok pravého včelieho medu, včelieho vosku, antioxidantov, bambuckého masla, koenzímu Q10 a mnoho iných hydratujúcich, regeneračných a zvláčňujúcich vitamínov. Nájdete u nás telové mlieka, krémy na ruky, šampóny či rôzne výživné balzámy na pery.

V našej ponuke pravdaže nechýba ani lahodná medovina. Zlato medový nápoj s jemným medovým buketom ponúkame našim zákazníkom taktiež v tej najlepšej kvalite. Fľaštičky s medovinou u nás nájdete v rozličných darčekových prevedeniach.

Ponuku včelích produktov u nás ukončujú voskové sviečky v rôznych tvaroch, vyrobené z čistého včelieho vosku bez ďalších prísad. Domácnosť krásne osviežia svojou medovou upokojujúcou vôňou a navyše sú aj prospešné ľudskému organizmu. Včelí vosk prispieva k zlepšeniu kvality vzduchu v miestnosti, čistí ju od prachu či plesní.

Sme poctiví včelári, ktorí k výrobe včelieho medu, produktov a k svojim včelám pristupujú s úctou a láskou. Snažíme sa poskytovať svojim zákazníkom ten najchutnejší a najkvalitnejší včelí med a produkty. Presvedčte sa sami o kvalite našej práce. Zaručujeme, že po vyskúšaní medu priamo od včelára, si už med zo supermarketu nikdy viac nekúpite. ;-)