Lipový med 0,5kg + 100g včelí peľ Zobraziť plnú veľkosť

Lipový med 0,5kg + 100g včelí peľ

Akcia - Lipový med 0,5kg + 100g včelí peľ

Viac detailov

medpel

9,99 €

Prevencia v období chrípky – lipový med a včelí peľ

Na prevenciu treba myslieť počas celého roka, no pokiaľ vo vašom okolí pribúda chorých, musíte zvýšiť pozornosť. V období chrípky a iných nepríjemných viróz je dôležité si uvedomiť, že ak ochorenie podchytíte včas, môžete ho zvládnuť aj bez lekára a liekov či dokonca antibiotík preto odporúčame lipový med a včelí peľ od slovenských včelárov.                    

Lipový med  pôsobí proti nachladeniu v zime, horúčkam, má protizápalový účinok, pôsobí pri liečbe akútnych aj chronických zápaloch horných dýchacích ciest, prieduškovej astme, zápaloch krku, nosných dutín, priedušiek, pri angíne, podporuje vykašliavanie a potenie. Zlepšuje metabolizmus, detoxikuje. Má diuretický účinok a pre vysoký obsah antibiotických látok sa používa na liečenie močových ciest, reumatických ochorení.              

Včelí peľ pôsobí blahodarne na všetky orgány ľudského tela. Je to najväčší antioxidant, ktorý sa vôbec nachádza v prírode.

V medovom stánku SVET MEDU na prízemí Vám ponúkame jedinečnú akciu na 0,5kg lipového medu a 100g včelieho peľu za zvýhodnenú cenu 9,99 eur.  Odporúčame rozmiešať lyžičku medu a lyžičku peľu a priamo skonzumovať. 

Obrázok je ilustračný.

Nebolo pridané žiadne hodnotenie.

Write your review

Lipový med 0,5kg + 100g včelí peľ

Lipový med 0,5kg + 100g včelí peľ

Akcia - Lipový med 0,5kg + 100g včelí peľ

Write your review

Zľavnené produkty

Blog